Neděle pro Consonare 2009 Třebenice

Stává se pomalu tradicí, že první adventní neděle je ve farním sboru v Třebenicích věnována Consonare. Malá skupinka tu působí už třetí rok a snaží se doprovázet i slavnosti sboru. Začátek nové církevního roku je k tomu dobrou příležitostí. Consonare vyhrávalo před bohoslužbami a po té doprovodilo shromáždění při zpěvu písně Tebe Bože chválíme.

Rundbrief November 2009

Liebe Freude,
im Anhang ist den Rundbrief, einen Brief zu den Mitgliedsbeitraegen in Deutche Sprache.

Consonare na oslavách v Praze

Dne 17.10.2009 se Consonare na pozvání ČCE účastnilo oslav 20. výročí pádu totalitních režimů na německém velvyslanectví v Praze. České hráče při této příležitosti přijeli vydatně posílit členové pozounového sboru z Jonsdorfu a Siegerlandu.

Consonare na sjedzu mládeže v Kolíně

Sbor Consonare se představil na sjezdu mládeže. A tak doufáme, že se to některým mladým zalíbilo a třeba si najdou cestu do nějaké pozounového sboru. Pár fotek je ve fotogalerii.

Pozounová Ohře

Společné pádlování a troubení na řece Ohři jsme začali v Nebanicích, kam jsme se postupně všichni sjeli z různých koutů Čech. Hned na začátku jsme si zatroubili, trochu se vzájemně hudebně oťukali, porovnali sílu plic a vydali se na plavbu.

Consonare vyprovodilo první jízdu po švestkové dráze

Ve spolupráci s městem Třebenice se skupina Consonare účastnila slavnosti ku příležitosti otevření prázdninové Švestkové dráhy z Lovosic do Mostu. Ke slavnostním projevům místních i krajských potentátů připojilo pár svých intrád, chorálů a svingů. Byli jsme rádi pozváni a rádi jsme zahráli.

Setkání Consonare v Třebenicích 2009

Ve slunečnou jarní sobotu 25.4. 2009 proběhlo setkání občanského sdružení Consonare v Třebenicích. Skoro přesně na rok od doby, kdy zde Consonare oslavilo své narození. Tentokrát to bylo setkání v komornějším duchu.

Setkání Consonare v Třebenicích

Consonare - pozounové setkání s veřejným koncertem

Milí přátelé, zveme vás na pozounové setkání a v jeho rámci především na veřejný koncert Consonare dne 25. 4. 2009 od 16: 00 do Třebenic (Sokolská 89). Více info k celému dni v přiloženém souboru.

Consonare v České Lípě

Ve dnech 20. - 22. 3. pobývalo Consonare v České Lípě na faře ČCE. Konalo zde seminář a 2. valnou hromadu. Společně jsme strávili víkend. V pátek a v sobotu dopoledne jsme se připravili na krátké vystoupení na historickém náměstí uprostřed města.

2. Valná hromada o.s. Consonare

Dne 21.3. 2009 se v České Lípě uskuteční 2. valná hromada o.s. Consonare. Chelčického 1012, od 14:00. Einladung auch in Deutsch.